“cocoder.org.tr” web sitesini ziyaretiniz esnasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası’nda” belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Politikası’nda” belirtilen şartları kabul etmiş bulunmaktasınız.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması “ÇoÇoDer-Çorapsız Çocuklar Derneği” adı altında varlık gösteren derneğimiz, etkinliklere başvuru yaptığınız zaman sizlere başvuru geri bildirimlerinde bulunmak amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

ÇoÇoDer-Çorapsız Çocuklar Derneği  isimli derneğimiz, iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu katılımcılarımızın haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair:

ÇoÇoDer-Çorapsız Çocuklar Derneği, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

İletişim

Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Veri Sorumlusu: Çorapsız Çocuklar Derneği

Adres: Karagöz mahallesi Suburcu Caddesi Ali Veli İşhanı Apartmanı no:22/57, Şahinbey/GAZİANTEP
Telefon: +90 543 370 04 52
E-posta: [email protected]